Advertentie

Softonic-recensie

Scoor de leukste uitstapjes met deze vermakelijke veiling-app

De officiële Vakantieveilingen.nl-app heeft een intuïtieve interface, waarmee je vloeiend door alle beschikbare aanbiedingen scrollt. Zo boek je eenvoudig goedkope reizen, dagtripjes en arrangementen

Zonder fratsen

Voor veel mensen is het bladeren door de verschillende aanbiedingen een leuk en verslavend tijdverdrijf>. Gelukkig houdt de Vakantieveilingen.nl-app het simpel en ontdek je de leukste aanbiedingen met het tabblad Ontdek. Zo kom je op ideeën voor uitstapjes, waar je in eerste instantie nooit aan zou denken. Met het andere tabblad Zoeken, zoek je – zoals de naam al doet vermoeden – binnen verschillende categorieën. Zo zoek je bijvoorbeeld op Alle veilingen in de buurt of op Dagje weg, Hotels, Beauty of Avondje uit.

Heb je eenmaal een geschikte activiteit gevonden, dan is het tijd om een bieding te plaatsen. Uiteraard moet je hiervoor een Vakantieveilingen.nl-account hebben, welke je eenvoudig aanmaakt in de app. In het instellingenmenu vind je tevens de mogelijkheid om via je Facebook-account in te loggen. Dit gaat uitermate snel, vooral als je Facebook al gebruikt op je smartphone of tablet. Daarnaast is er een uitgebreide Veelgestelde vragen-optie, die je daadwerkelijk op weg helpt, mocht je de kleine lettertjes bij de veilingen niet helemaal vertrouwen.

Vloeiende interface

De grote plaatjes en mooie vormgeving geven de Vakantieveilingen.nl-app een chique uiterlijk en de duidelijke knoppen verhogen het gebruiksgemak. Het instellingenmenu, dat je bereikt door met je vinger naar rechts te vegen, is iets minder gebruiksvriendelijk door het kleine lettertype. Naast de gebruikelijke inlog-opties, staan hier ook alle veilingen waarop je al hebt geboden in een handig overzicht. Ook zie je in dit menu een aantal persoonlijke suggesties voor veilingen. De Vakantieveilingen.nl-app verzamelt deze gegevens op basis van eerdere biedingen.

Bij elke veiling vind je een aantal foto’s, een uitgebreide uitleg over wat het uitstapje precies inhoudt én welke zaken niet inbegrepen zijn bij de prijs. Mocht je een uitstapje zien dat je met je vrienden wilt delen, dan doe je dat met de deel-knop, rechts bovenin het scherm.

Niet iedereen maakt er een sport van om eindeloos door het aanbod te scrollen voor het perfecte uitstapje in de Vakantieveilingen.nl-app. Voor de snelheidsduivels onder ons is de optie Snel aflopende veilingen ideaal. Je vindt hier een lijst met alle last minute-veilingen. Wacht tot de laatste seconden en scoor op die manier een spotgoedkope activiteit. Plezier gegarandeerd!

Conclusie

De Vakantieveilingen.nl-app werkt simpel, vloeiend en doeltreffend. Het mooie design en het constante vernieuwen van de uitstapjes maken de app goed bruikbaar en een leuk tijdverdrijf voor iedereen.

VOOR

  • Mooi design
  • Nieuwe aanbiedingen in real time
  • Inloggen met Facebook
  • Leuk tijdverdrijf

TEGEN

  • Af en toe vastlopers

Programma is beschikbaar in andere talen

Beoordelingen about VakantieVeilingen - Dagje uit

Heeft u geprobeerd VakantieVeilingen - Dagje uit? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Advertentie

Verken Apps

Advertentie

Advertentie

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.